تبلیغات
عاشق__________مطالب عاشقانه
عاشق__________مطالب عاشقانه

سلام دوستان به وبلاگ خودتون خوش آمدید لطفا نظر فراموش نشه


ژان کلود با بیوگرافی

زندیگینامه ی ژان کلود

ژان کلود وارنبرگ در سال 1960 در شهر سن آگات برشم در بلژیک متولد شد و سپس دوران کودکی و نوجوانی را در بروکسل گذراند تا آنکه در 11 سالگی فراگیری کاراته را آغاز کرد . در سن 16 سالگی از مدرسه ترک تحصیل کرد و خود را وقف ورزش نمود .
وی در 19 سالگی قهرمان وزن خود در اتحادیه حرفه ای کاراته اروپا رسید و در سال 1981 با سرمایه 2000 دلاری خود واردایالات متحده شد و در کلاس های یاد گیری زبان انگلیسی شرکت کرد و برای امرار معاش مجبور شد در پیتزا فروشی کار کند و بعد ها به عنوان راننده ی شخصی استخدام شد وپس از ورود به سینما نام*ژان کلود وان دام* را
برای خود برگزید.
چهره . اندام وانعطاف بدنی فوق العاده و استیل زیبای حرکات او چنان است که گویی او برای ستاره شدن در سینمای رزمی خلق شده است و خوشبختانه بسیاری از کار گردانان نیز به این خلاقیت پی برده اند و از این برای جذاب شدن آثارشان استفاده کرده اند.
اودر آستانه 42 سالگی هنوز هم استیل زیبای خود را حفظ کرده است و هنوز هم پیشنهاد خوبی برای بازیدر فیلم ها دریافت می کند و در دنیای پر رقابت سینمای امروز این همه سال حفظ اعتبار ومحبوبیت کرده که کاری بسیر دشوار است بسیاری از طرفداران وی مخصوصا ورزش کاران فیلم های جدید وی را در مقایسه با blood sportیاkick boxer چندان نپسندند اما باید پذیرفت که خصوصا پس از ساخت blood sportفیلمهای بسیار زیادی به تقلید از آن ساخته شد و تکرار فیلمی با سوژه مبارزات آزاد چندان عاقلانه به نظر نمیرسد و البته تهیه کنندگان نیز سوژههایی انتخاب می کنند که دارای مخاطب عام باشد.

جمعه 27 فروردین 1389 | نظرات ()سلام دوستان به وبلاگ خودتون خوش آمدید لطفا نظر فراموش نشه
sajjadcassillas@yahoo.com

سجاد

دو عاشق
دلتنگی عاشق
قصه ی عشق
خسته...... ام
فعلا دلتنگی تنها نصیب من از همه ی زیبایی توست
آسمان بارانی است
دنیای درد
نیوشا ضیغمی
دانلود فیلم 2010
الناز شاکردوست
دانلو جدید ترین فیلم
کیانو ریوز
بیوگرافی انجیما
دانلود فیلم date night
میل گیبسون

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد